Trainingsschema maken
Maak trainingsschema's, plan deze in bij jouw klanten met de juiste periodisering en pas ze naar wens aan
Team FITsociety avatar
Geschreven door Team FITsociety
Meer dan een week geleden bijgewerkt

Een van de meest gebruikte functies van het FITsociety Dashboard is het aanmaken van trainingsschema’s voor klanten. Dit werkt als volgt:

  1. Ga in het Menu naar Klanten

  2. Kies de klant waar je het schema voor wilt aanmaken

  3. Bovenin klik je op: trainingsschema maken

Je komt vervolgens in een scherm met links een lijst met oefeningen en categorieën en spiergroepen. Aan de rechterkant zie je wat je hebt toegevoegd aan het schema. Een schema maken en toewijzen gaat als volgt:

  1. Kies de oefening die je wilt toewijzen.

  2. Klik op het plusje. Wil je weten om welke oefening het specifiek gaat, kun je de afbeelding aanklikken om de foto te vergroten

  3. Na het aanklikken van het plus teken verandert de naam rechts.

  4. Vul gewicht, herhalingen, sets en rust in.

  5. Klik dan op toevoegen

  6. Je hebt de oefening nu toegevoegd aan het kladblok. Je kunt hier nog per set wijzigingen aanbrengen aan het schema.

  7. Ben je tevreden? Klik dan op: verstuur naar [Naam Klant]

Je krijgt vervolgens een pop up te zien waar je het schema kunt toewijzen op specifieke dagen van de week, vanaf een specifieke datum. En voor een aantal weken.

Was dit een antwoord op uw vraag?